Начало
Предложеното споразумение от защитата на 52 годишния Явор Митов кмет на село Баланово е било отхвърлено от прокуратурата в Дупница, информацията обаче не бе официално потвърдена от говорителя на институцията. Явор Митов бе хванат да шофира на 23 февруари употребил алкохол. Тогава дрегера отчете 4.66 промила, а Митов отказа да даде кръвна проба. Срещу него бе заведено бързо полицейско производство. Прокурор е Юли Крумов, а най-тежката присъда която може да бъде дадена е 1 година ефективно лишаване от свобода. Практиката показва, че обикновенно наказанието е условна присъда или пробация.
Президентът на "Марек Юнион-Ивкони" Ивайло Константинов се закани да се откаже от клуба. Но това ще стане след като във визитната картичка на клуба се запишат 7 шампионски титли. "Това е късметлийско число. Досега сме 3 пъти шампиони, така че няма да се отказвам, докато не станем 7 пъти", заяви клубния бос, който е начело на клуба вече 14 години. "Вече стана традиция да празнуваме всяка година тук на площада. Благодаря изцяло на момчетата, благодаря на треньорския щаб, благодаря на невероятната публика, която направи така, че отборът да се опълчи срещу всичко, което се опитваха да направят срещу нас в последните седмици. Благодаря им за това, че насред София създадоха атмосфера, която да кара момчетата се чувстват като у дома си. Питаха ме в началото на година с този отбор ли смяташ да играеш. И аз им отговорих: С този отбор, не само, че ще играем, но и ще побеждаваме. Оказахме се прави. Не съм очаквал наистина да направим сезон без нито една загуба, но това говори за колектива, за работата и за атмосферата в нашия клуб", допълни Константинов.
Локомотив Пловдив спечели с категоричното 4:0 домакинството си срещу Марек в прекия сблъсък на борещите се за оцеляване в А група отбори. По този начин пловдивчани отвориха разлика от шест точки пред Марек. Локомотив Пловдив тотално надигра своя съперник, а четирите гола бяха най-малкото, с което гостите от Марек си тръгнаха за Дупница. От дупничани единствен на висота бе вратарят Емил Михайлов, който с намесите си предотврати по-голяма загуба за своя отбор. Локомотив Пловдив поведе в 14-та минута. Златко Бонев сбърка при овладяването на една топка. Мартин Камбуров преодоля Бонев, Виячки и Манолов, след което прокара топката между краката на Емил Михайлов за 1:0. Локомотив Пловдив продължи да напада и в 39-та минута Бирсент Карагерен центрира в наказателното поле на Марек, след което Спас Делев стреля с глава, но топката срещна десния стълб на вратата на Емил Михайлов. Локомотив Пловдив удвои своята преднина в 51-та минута, когато Мехди Бурабия центрира от фаул в наказателното поле на Марек, след което Мартин Камбуров стреля с глава, но Емил Михайлов успя да спаси, но при добавката Бирсент Карагерен бе безпогрешен и изпрати топката във вратата. Локомотив Пловдив отбеляза трети гол в 58-та минута, когато Мехди Бурабия центрира в наказателното поле на Марек, след което Мартин Кавдански не успя да избие добре топката. Бирсент Карагерен стреля със задна ножица и изпрати топката във вратата на Емил Михайлов. Локомотив Пловдив получи правото да изпълни дузпа в 71-та минута, след като Дани Кики подаде към Йоан Ласиман, който бе препънат от Александър Манолов в наказателното поле на Марек и съдията Станислав Ставров посочи бялата точка. Наказателният удар бе реализиран от Мартин Камбуров. Това бе 151-то попадение на Камбуров в А група. По този начин той влезе в топ 10 на стрелците в А група и се изравни с Димитър Якимов. След този успех Локомотив Пловдив има 23 точки и остава на четвърто място във втората шестица, докато Марек е пети със 17 точки. Тази разлика, не е фатална, както и поражението, защото Локо Пд гостува в Дупница и при успех на Марек разликата ще бъде 3-точки, които има къде да се наваксат. Въпросът обаче е : Става ли Марек за А-група? Не е ли време да се сложи край на мъките?
Изборите за Европейски парламент, които ще се проведат през месец май 2014 г., дават на гласоподавателите възможността да повлияят върху бъдещия политически курс на Европейския съюз, като изберат 751 членове на Европейския парламент, които да представляват техните интереси през следващите пет години.
Затворникът от общежитието в Самораново е избягал, за да вкара сина си в правия път. Дни преди да счупи заварка и да прескочи бодливата ограда, 40-годишният Николай Йорданов е получил призовка за образувано досъдебно производство срещу малолетното му дете, обясни шефът на затвора в Бобов дол комисар Александър Апостолов, цитиран от БЛИЦ. Той е убеден, че беглецът скоро ще бъде заловен и ще изтърпи остатъка от присъдата си. Николай, който е от Перник, излежава 9-месечна присъда за кражба. Той е влязъл в затвора на 25 април 2014 г.
След Кюстендил и Бобошево, дамите от ГЕРБ създадоха свои клубни структури и в общините Бобов дол, Кочериново и Невестино. На учредителните събрания присъстваха Михаела Крумова – член на НИС на ЖГЕРБ и областният клубен ръководител Реонита Йорданова.
На 18 юли се навършват 178 години от рождението на Апостола на свободата Васил Левски. Той е роден в подбалканското градче Карлово. В много бедно семейство, в което твърде млад на Васил Иванов Кунчев му се налага да стане глава на дома след смъртта на баща му. Много млад прекрачва прага на манастира и става Дякон Игнатий. Но твърде бързо манастирът става тесен за него. Както пише писателят Иван Вазов за него: “Това расо черно, що нося отгоре, не ме помирява с тия небеса и когато в храма дигна си гласа, химн да пея Богу, да получа раят, мисля, че той слуша тия що ридаят! И не с това расо и не с таз брада мога да отнема нечия беда. Рече и отсече!”. И Васил напуска манастира. Стига в Белград, където Раковски подготвя млади мъже в Първата българска легия. Там той се откроява от всички с изключителните си физически и интелектуални умения. Прескача най-успешно тренировъчната яма, всички са възхитени от лъвския му скок и започват да го наричат Левски. Велико негово дело е създаването на Вътрешната революционна организация. Легендата и историческата истина разказват как той преминава през всяко българско селище, увлича най-добрите българи след себе си и почти във всяко кътче създава революционен комитет. Защото е убеден, че “Нашето дело зависи от нашите собствени усилия”. Турците го търсят непрекъснато, но той постоянно успява да се измъкне, като се преоблича и се превъплъщава в различни образи. Ботев пише за невероятната му издръжливост и весел характер – “Навън зима, камък се пука от студ, а той, Левски, пее”. Апостолът на Българската свобода е предаден през зимата на 1872 г. Заловен е в Къкринското ханче до Ловеч и е съден в София. Дори турските съдии са изненадани и възхитени от него. Обесен “там близо край град София” на 19 февруари 1873 г. Васил Левски е вечният критерий на поколения българи от Освобождението до днес, но някак си винаги неговите завети остават все така несбъднатата българска мечта. Парадокс и до днес остава фактът, че за българите по-големият празник е обесването, а не рождението на Левски. Давани са различни обяснения за това. Дали е чувството за вина, че никой навремето не е направил опит да го спаси в пътя му към София, дали защото почитаме повече Възкресението, отколкото Рождество, защото след смъртта си Левски възкръсна в народната памет. “Нашата работа зависи от нашите собствени усилия”, “Народната работа стои над всичко”, “Играем с живота на 7 милиона българи – трябва зряло да се постъпва”, “Времето е в нас и ние сме във времето”, “Ако спечеля, печеля за цял народ – ако загубя, губя само мене си”. Това са само част от написаните мисли, превъплътени в действия, на Апостола на Българската свобода Васил Левски. Източник vesti.bg
63-годишният американски актьор Робин Уилямс е бил открит мъртъв в дома си в окръг Марин каунти, Северна КалифорнияСъдебните лекари подозират, че става въпрос за самоубийство.
Уилямс, който спечели "Оскар" за най-добър актьор в поддържаща роля през 1997 г. за участието си във филма "Добрият Уил Хънтинг" и има общо три номинации за най-добър актьор за най-престижната награда в света на киното, се е борил с пристрастяването си към алкохола и наркотиците.
Освен "Оскар", той е печелил всички останали най-престижни кинонагради,
като има в кариерата си две "Еми", четири "Златен глобус", пет "Грами" и две награди на Гилдията на филмовите актьори.
Миналия месец той влезе в рехабилитационен център в Минесота заради проблеми с алкохола.
Негови представители увериха тогава, че Уилямс не употребява наркотици и спиртни напитки, а е постъпил в центъра, за да "донастрои и фокусира" своята трезвеност след период на по-голямо от обичайното работно натоварване.
Легендарният актьор е страдал в последно време от тежка депресия. През 2006 г. Уилямс потърсил помощ поради проблеми с алкохола след 20-годишен период на трезвеност.
Актьорът е бил видян за последно жив в дома си около 22 ч. местно време в неделя. Родом от Чикаго, Уилямс има три деца.
"Тази сутрин загубих моя съпруг и най-добър приятел, докато светът загуби един от най-любимите си артисти и красиви човешки създания. Аз съм напълно съсипана", написа в изявление съпругата на Уилямс, графичната дизайнерка Сюзан Шнайдер.
Дупничанинът Иван Иванов от клуб СКТМ Марек 76 спечели сребърен медал на двойки от проведеното във Варна държавно индивидуално първенство по тенис на маса. В надпреварата се включиха 64-двойки от цялата страна. Иванов бе партньор със Стоян Поппетров от Варна. Двамата отстраниха на ¼ финалите Станислав Иванов и Цветомир Цонев, а на полуфинала победиха и Светлин Беров и Йонко Нейков. На финала срещнаха националната двойка на България Денис Коджабашев и Тодор Иванов, като отстъпиха с 0:3. В индивидуалната надпревара Иван Иванов се класира за основната схема, но там отпадна. Друг дупничанин Любомир Янакиев също премина предварителните групи, но се препъна в първия кръг на основната схема. На сингъл при мъжете купата вдигна Петко Габровски от ДЕО (София) след победа на финала срещу Теодор Александров от Дигеста (София). Иван Иванов е старши треньор в новия за Дупница клуб по тенис на маса Марек 76. Този уикенд един от неговите възпитанице Вертер Стоилов ще участва също във Варна на квалификации до 18 години „Млад олимпиец“. Иванов работи дълги години в Испания, където бе треньор в школата по тенис на маса на Барселона.
В турската столица Анкара вкараха България във война, забеляза zadupnitsa.com. Това е видно от поставените флагове на двете страни преди днешния двубой от четвъртфиналната фаза в турнира за Купата на ЦЕВ по волейбол между българския представител “КВК Габрово” и “Милие Пиняго”. Това е видно от снимка публикувана в личния фейсбук-профил на българския наставник Любомир Герасимов, който се е снимал в 7-хилядната зала, където ще се играе реванша.
11-токласничката Диана Ангелова от Кърджали, ученичка в ГПЧЕ „Христо Ботев" е в неизвестност от неделя. Родителите й вече са се обърнали в полицията за помощ при издирването, но търсят и всякаква друга информация, къде може да е дъщеря им, съобщава 24rodopi.com."Потърсихме съдействие и от полицията, но умоляваме всички, които могат да бъдат полезни с информация, да помогнат за издирването й", заявиха близките на момичето.
Темата с арестуваните в Чикаго е основна за българските медии зад океана. Те изнесоха още данни за цялата схема и някои подробности за арестите и продължаващото разследване. Bulgarian International Television (BIT) в специален репортаж съобщи, че 13 са арестуваните в Чикаго, 2-ма се издирват, а 1 е вече в затвора. Основната роля е играл Георги Мартов, а българския център Родина в предградието Норич е служел за преразпределяне на парите. Част от сумите са оставали в САЩ, а другите са изпращани в България и Италия. Както се разбра и по-рано групата е разработвана дълго време и са направени 21 хиляди записа, не само телефонни, което пък показва, че е възможно да е имало и внедрен човек-къртица. Всички български заведения в Чикаго се проверяват и там ФБР търси и другите двама заподозрени за източване на кредитни карти и пране на пари. Двама от задържаните вече са освободени, а днес след 20:00 часа българско време ще се гледат мерките и на останалите.
Ветеранът Здравко Лазаров и халфът Валери Георгиев вече не са част от Локомотив (Пловдив), информира plovdivderby.com. Явно новият треньор на „черно-белите“ Неделчо Матушев е взел решение да не разчита на двамата и те не взеха участие в първата тренировка на тима под ръководството на новия наставник. В заниманието участие взеха 25 играчи. Стана ясен и екипът на Матушев. Негови помощници ще бъдат Христо Колев-Бащата и Петър Пашев. За подготовката на вратарите ще отговаря Васил Камбуров.ГРУПАТА ИГРАЧИ НА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)
Вратари: Мартин Луков, Александър Витанов
Защитници: Христо Стамов, Богомил Дяков, Димитър Мичков, Георги Никифоров, Вияна да Силва Денис, Абдулае Кулибали, Марко Ристич, Ради Дугалич, Ивайло Димитров.
Халфове: Александър Якимов, Дани Кики, Станислав Маламов, Георги Вълчев, Владимир Панфьоров, Айкут Янъков, Стоян Григоров, Антонио Цанков, Цветан Варсанов, Ели Маркес.
Нападатели: Станко Йовчев, Георги Стефанов, Бранимир Костадинов, Петър Атанасов.
Източник БЛИЦ , снимка: lokomotivpd.com
Случай на домашно насилие регистрираха вчера компетентните органи в Дупница. 65-годишна жена е била доведена в Спешен център –Дупница след побой, нанесен й от мъжа, с когото живеела на семейни начала. Жената е прегледана, като се оказало, че се е отървала само с множество синини и няма счупвания. Самата тя не е от Дупница, но от дълги години живее в града. На този етап не е ясно дали ще подаде официално оплакване срещу побойника.
Вчера българският и дупнишки Марек надделя с 2:1 над безпомощния италиански Фулгор в мач от първенството на SECONDA CATEGORIA GIRONE P. Момчетата от Марек показаха воля за победа и я постигнаха по невероятен начин в това градско дерби. На препълнения стадион в Новегро българите показаха, че са вече един стабилен отбор. Подкрепяни от темпераментната си публика направиха празника си пълен. След последния сигнал момчетат бяха аплодирани като герои.
Окръжна прокуратура –Кюстендил прекрати образувано досъдебно производство срещу Община Дупница. Производството бе образувано през миналата година, след сигнал от Сметната палата, за неправомерно разпореждане с бюджетни средства. Говорителят на Окръжна прокуратура Мариана Сиракова съобщи, че постановлението за прекратяване е на наблюдаващия прокурор В.Мицов. След назначена счетоводна проверка е установено, че няма извършени нарушения.
Кметът на Дупница инж. Методи Чимев и заместникът му Крум Милев бяха сред официалните гости на откриването днес на многофункционалната спортна зала в Сливница. Повече от 2000 души успяха да влязат в съоръжението, а над 1000 останаха извън него. Освен тях, сред гостите бяха и президентът на ВК “Марек Юнион-Ивкони” Ивайло Константинов, мениджърът на клуба Людмил Найденов, изпълнителния директор Дамян Бичовски, както и подрастващите отбори от школата на дупничани.Лентата прерязаха лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и Васил Стоилков-кмет на Сливница.
97 хиляди лева не достигат на Община Бобов дол, за да погаси кредит към фонд ФЛАГ. Общината по сила на сключен договор трябва да издължи главницата на 25 януари, но няма нужните средства и затова иска да удължи срока до 25 април 2014 година. Кредита бе взет през октомври 2012 година и Общината усвои 288 хиляди лева. Финансирането бе нужно за изграждане на Амфитеатър по проект за трансгранично сътрудничество с Община Палилула. Министерството на регионалното развитие и благоустройството вече преведе 191 хиляди, но останалата сума се бави заради документи на партньорите от Сърбия. Този казус ще бъде разгледан на утрешната извънредна сесия на Общински съвет Бобов дол, който вече веднъж удължи срока за погасяване на кредита през миналата година.
Днес от 14:00 часа Марек U21 гостува на ЦСКА U21 в мач от 17-ят кръг на първенството на така наречените дублиращи отбори. В предишният кръг Марек категорично надигра Локомотив Пд с 3:0, а ЦСКА загуби в Разград с 0:1. Марек заема 9-то място със 17 точки, а ЦСКА са 10-ти с актив от 16 точки.
Диагоналът на българския национален отбор и бивш юноша на Марек Юнион-Ивкони Цветан Соколов претърпя успешна операция на рамото на атакуващата дясна ръка. Интервенцията бе извършена в италианския град Форли от световноизвестния специалист проф. Джузепе Порчелини. "Операцията премина много добре. Докторът каза, че всъщност състоянието на рамото е по-добро, отколкото е очаквал. Няма скъсване на сухожилието на бицепса, както имаше съмнения, и така времето за възстановяване ще се съкрати с около месец. Утре се прибирам в България и в продължение на три седмици ще бъда със специална шина, която да обездвижи ръката. След това заминавам отново за Италия, където в рамките на около месец ще протече първата част от възстановителните процедури", разкри след операцията Цецо Соколов за сайта на БФВолейбол volleyball.bg. Очаква се националът да се възстанови напълно и да бъде готов за игра в началото на 2016-а година.www.sportal.bg
Стотици дупничани бяха възхитени от шоу спектакъла „Искри“ на националната гвардейска част. Супер-шоуто бе част от програмата по откриване на 38-те Майски празници на културата в Дупница. Спектакълът бе изнесен от 200 гвардейци и бе подобен на този на 6 май в зала „Арена Армеец“ в столицата който тогава се проведе по повод деня на храбростта и на Българската армия. Гвардейците бяха аплодирани при почти всяка крачка. Хората на площад „Свобода“ имаха възможност да се насладят и на лазерно шоу.
Кметът на Община Дупница инж. Методи Чимев чака указания от Министерство на финансите относно създалата се ситуация с неприет бюджет за тази година, информират от пресцентъра на кметството. От администрацията днес са се свързали с финансовото министерство и са в очакване на указания. “От 1 януари тази година има нов закон за публичните финанси, където няма разработен точен ред и указания как се прилага в случай на неприет бюджет. Едва когато получим отговор и се запознаем с указанията, можем да коментираме. Затова нека изчакаме”, обясни инж. Чимев.
Децата родени 2006 годиина от футболна школа Марек 2007 се затвърдиха на 2-ро място в класирането на първенството на Футбол 5. Мачовете се играят в София, а момчетата на треньора Слави Станчев победиха с категоричното 4:1 Национал. По два гола за успеха отбелязаха Говедарски и Джаджаров, като пропуск направи и Симеонов.
Футболистите на Локомотив Пловдив се явиха за насрочената тренировка в 16 часа в парк Лаута, но не пожелаха да проведат занимание. По-рано днес те бяха обявили, че няма да тренират, и изпълниха заканата си. След като постояха известно време на стадиона, играчите се разотидоха. Тази сутрин бе проведена среща между ръководството и футболистите на Локомотив Пловдив като на нея бе обсъдено тежкото състояние, в което се намира клуба. След въпросната среща обаче изглежда, че няма сближаване на позициите между двете страни. Тренировката на тима в 9 часа бе отменена, а въпросната среща се състоя в 11. На нея присъстваха председателят на сдружение „Бъдеще за Локомотив“ Диян Колев, Велин Терзиев, административният директор Атанас Узунов и отбора. Срещата продължи около час, а след нея никой не искаше да вземе отношение по въпроса. По-късно никой от футболистите също не пожела да говори, затова по темата говориха Диян Колев и Велин Терзиев Председателят на Сдружение „Бъдеще за Локомотив” Диан Колев даде интервю за Дарик радио и Gong.bg, в което разясни ситуацията в клуба към днешна дата и с оглед на факта,че футболистите отказват да тренират. Той обвърза взимането на лиценза с парите, които Локомотив има да взима от Левски и ЦСКА. „Хора от клуба ми съобщиха, че играчите отказват да тренират, заяви Колев. Аз съм в София да решавам проблеми с лицензирането и не съм запознат с действията на футболистите. Като се върна в Пловдив ще съм наясно със ситуацията и дали отказват да тренират само днес или за по- дълго време. Изключително неприятна ситуация. Абсолютно финансови са причините. Футболистите трябва да си взимат трудовите възнаграждения, които са си заработили.При нас забавянето не е толкова драстично или поне от наша гледна точка. Става въпрос за неизплатени две заплати.От друга страна аз съм доволен от това, което се случва, колкото и странно да звучи. Ние дадохме поредица от сигнали до футболната общественост , в които ние многократно заявихме,че имаме нужда от подкрепа. Хората започнаха да си свързват като собственици на Локомотив, кето не е така. Или всички заедно ще вървим , но ние трима ,четирима или петима не сме в състояние да спасим Локомотив. Или всеки ще даде от себе си каквото може или ни чака нелицеприятна съдба.” Възможно ли е в реалната действителност на България феновете да издържат отбори като Локомотив, Ботев, ЦСКА и Левски? „ Аз категорично съм на мнение,че може, заяви Диан Колев. Специално за Локомотив, с този бюджет и тази организация, е възможно. За другите на знам. Ако Локо Пд има бюджет като на ЦСКА от 14 милиона лева, то ние можем да се издържаме поне 10 години. Категорично е възможно, ако хората се събудят, прозрат това, което ние сме казвали над 20 пъти,че всички фенове трябва да са активни. Ние не сме финансово състоятелни за да се справим сами. Не знам защо не се разбира от хората.” Диан Колев е в София за да подготви документално готовността на Локомотив да вземе лиценз. Каква е вероятността това да се случи и доколко Локомотив е зависим от ЦСКА и Левски ? „Надявам се да имаме лиценз, споделя Колев. Както е известно ЦСКА и Левски имат да дават пари на Локомотив. В същото време клубът има задължения към футболисти от предходната година. Ако Левски и ЦСКА са коректни, то ние имаме желанието да се разплатим с играчите. Сумите ще стигнат. Тогава и с НАП Пловдив имаме уговорки за погасяваме задълженията и ще получим лиценз. Ако Левски и ЦСКА не ни платят, то тогава ние няма да платим на футболистите и те , ако не пожелаят да разсрочат вземанията им, то ние няма да получим лиценз. А това би трябвало да повлече Левски и ЦСКА, защото ние сме навързани. Нещо като Параграф 22.”/Гонг
Съдийката Румяна Ченалова е обявена за общодържавно издирване, съобщиха официално от прокуратурата. От там разкриват за първи път, че срещу нея е образувано досъдебно производство за престъпление по служба и за документно престъпление. То е станало факт в края на февруари.Ченалова беше съдията по делото "Белведере", за което френският посланик у нас Ксавие дьо Кабан изнесе данни за нейните скандални действия. Освен това тя водеше и делото "Октопод", което започна отначало заради нейното отстраняване.
Лют скандал се заформя за сесията на местния парламент в Дупница в петък. В проекта за дневен ред липсва предложението от д-р Матей Попниколов за премахване на поста заместник-председател на ОбС. Съветникът от ГЕРБ обяви още миналата седмица, че е входирал до председателя на ОбС-Дупница инж. Владимир Владимиров такова предложение, което се очакваше да бъде внесено на предстоящото заседание. Вместо тази докладна, в дневни ред отново е включено искането на Владимиров за избор на негов заместник. Скандалът със сигурност ще избухне, предвид на факта, че Попниколов и Владимиров показаха, че са в изключително обтегнати отношения и често правят сеир на колегите си и гражданите в залата по време на заседанията със своите караници. Най-често, двамата си "мерят" познанията по правилника за работа и кой какви права има. Човек от щаба на ГЕРБ разкри, че в понеделник Попниколов бил извън кожата си от нерви, като разбрал, че Владимиров го е отрязал и едва чакал сесията.
Ден на траур е обявен днес за цяла България. Знамето на страната е свалено на половина пред Община Дупница в памет на трагедията разиграла се във Варна, където живота си загубиха 11 души, като бройката им се очаква да нарастне, тъй като има все още двама безследно изчезнали. На днешният ден са отложени всички тържества и мероприятия с весел характер.
Тютюнопроизводители от Гоцеделчевския регион блокираха в 14.00 часа пътя към гръцката граница на ГКПП Илинден. Близо хиляда души са се събрали на протеста.
Стотици се събраха тази сутрин на пл. "Свобода" и останаха приятно очаровани от първите мероприятия по повод 38-ите майски празници на културата в Дупница. Танците на децата по зумба от спортен клуб "Касиопея" накараха всички присъстващи да се усмихнат и заслужено получаваха аплодисменти след всяко свое изпълнение. Истинска атракция бяха появилите се 4-метрови "пеперуди" от Fireter. Шоуто на кокили веднага накара десетки да извадят фотоапарати и телефони, за да се снимат с рядката атракция. Ходещите на кокили пък раздаваха знаменца на всички. От Fireter са подготвили голяма изненада утре вечерта, когато ще направят огнено шоу на пл. "Свобода".
Звучи малко парадоксално, но аптеката си е забавно място. Там могат да се чуят какви ли не щуротии от страна на клиенти, разбрали-недоразбрали какво се говори в рекламите или сред познатите им.
Страница 2 от 156



