Начало
За притежание на близо 9 килограма тютюн без бандерол на обща стойност 1624 лева и канабис на стойност около 40 лева, пенсионер получи две присъди , но с оглед здравословното състояние и материалното си положение ще понесе само по-тежката, която е 11-месеца условно с три годишен изпитателен срок. Мъжът с инициали К.М.К е държал тютюна и канабиса в къщата си в село Червен брег, община Дупница. При акция на полицията на 28 юли 2014 година канабиса е открит на две места: в стая на втория етаж от къщата на легло под дюшека и на стълбище между втория етаж и таванското помещение на къщата под мокетена пътека. Тютюнът пък бил в мазето и в шкаф на първия етаж. Веществените доказателства по делото, които се намират на съхранение в Централно управление „Митници”, след влизане в сила на споразумението да бъдат изпратени на Митница Югозападна за унищожаване. Освен това К.К ще заплати по сметка на ОД на МВР Кюстендил сторените по делото разноски в размер на 345.70 лв. за изготвянето на експертиза. Определението е окончателно и не подлежи на обжалване.
Поредният читателски сигнал бе изпратен до нас от явно недоволни шофьори в Дупница. Обект на сигнала е пешеходната пътека срещу сградата на Районно полицейско управление в Дупница. "Това е най-измислената пешеходна пътека в града. Само на метри от най-натовареното кръстовище в града, регулирано със светофарна уредба, пешеходни пътеки, а и подлез за минувачите. В същото време срещу полицията тази пешеходна пътека създава само главоболия и суматоха, особено в най-натоварените часове на деня. Заради нея се образуват постоянно тапи и задръствания в следствие на пресичащи хора, като опашките стигат до кръговото кръстовище и суматохата е още по-голяма. Допълнително, ако погледнете даже на 30 метра след нея има отново пешеходна пътека и завой към един от големите паркинги, които се използват и също създават хаос в движението. Тази пешеходна пътека при полицията трябва да бъде премахната, за да се улесни движението на автомобили и да няма предпоставки за катастрофи. А и всеки шофьор минава бавно в този район, защото всеки знае, че там е полицейското управление и винаги такива. Едва ли е проблем на някой да направи още 20 крачки и да пресече при светофарите или мине през подлеза", възмущават се гражданите, които са изпратили мейла си до нас.
Д-р Николай Карастоянов, един от обвинените в убийството на Николай Радев – Отвертката, е бил изписан от Общинската болница в Дупница, още снощи. Това е станало в 20:30ч. като дежурен хирург е бил д-р Злати Величков, съобщи управителят на лечебното заведение, д-р Любомир Таушански. При изписването е имало служители на полицията, които са отвели д-р Карастоянов. От днес той е под домашен арест, след решението от вчера на софийският Апелативен съд, който промени мярката задържане под стража. Съдът освободи от ареста и д-р Владимир Карастоянов и малкия му син Иван, които са вече с мярка "подписка". Припомняме, че д-р Николай Карастоянов постъпи по спешност за лечение в дупнишката болница в неделя, само броени дни, след като бе арестуван. Същевременно, вчера д-р Мантарова от Районната здравна инспекция е посетила общинската болница и е извършила проверка на документите на д-р Карастоянов, като не е установила нарушения и неродности в тях.
14 са вече блоковете в Дупница, които със сигурност ще бъдат безплатно санирани по националната програма на правителството, информират от пресцентъра. Специално сформираното от кмета на Община Дупница инж.Методи Чимев звено продължава работа по документацията на другите жилищни блокове, които са по-назад в документацията, допълват от кметството. "Изключително доволен съм от съгражданите ни, които са много активни и благодарение на това успяваме да сключим договори с банката, финансираща дейностите. Знаете, че това си е една надпревара в страната, а поне на този етап сме почти на 40 процента от допустимите сгради, което не е никак малко. Убеден съм и вярвам, че
ще успеем ние като администрация и съгражданите ни да надхвърлим половината от допустимите. В жк. "Развесена върба" например, където реализираме мащабен ремонт по проект "Зелена градска среда" и напълно обновихме квартала, сключихме договори и за трите големи блока с банката за финансиране. Този жилищен комплекс ще бъде променен изцяло", коментира инж.Чимев. "До края на седмицата сключваме договорите с банката за блок 3 и 3А и 8 и 8А в жк. Бистрица и изпращаме към Областна управа документите на още 3 блока в най-големия жилищен комплекс – 91, 92 и 93", допълни той.Договори досега са сключени за – в жк. Бистрица – бл.1, бл 3, бл.7, бл.44, бл 45; жк. Развесена върба – бл.1, бл.2, бл.3, ул. Тишина 1, ул. Отец Паисий 13.
Младежите от Ротаракт клуб Дупница отбелязаха деня на влюбените, 14 февруари. Днес на централния площад „Свобода“ десетки дупничани се включиха в инициатива и допълниха изречението „Любовта е…“ Хора от различни възрасти изразиха чувствата си на голямо табло. От Ротаракт клуб Дупница подариха и стотици валентинки.
Днес изтича валидността на годишните винетки за 2014 година. Шофьорите, които досега не са купили стикер за 2015 г., могат да го направят от дистрибуторската мрежа – бензиностанции, пощи, големи търговски вериги, областните пътни управления, граничните контролно-пропускателните пунктове и други места. Цените на винетките през 2015 г. са непроменени. За шеста поредна година годишната винетка за леки автомобили струва 67 лв., месечната – 25 лв., а седмичната – 10 лв. Без промяна са и цените на стикерите за тежкотоварните камиони и автобусите. Разпространението и продажбата им стартира от 15 декември м. г. През 2014 г. са продадени над 6,3 милиона винетки от всички видове и категории. Начислените приходи са над 224,6 млн. лв. Те са с близо 2 млн. лв. повече спрямо 2013 г. Агенция "Пътна инфраструктура" е предоставила на дирекциите "Социално подпомагане" 155 896 безплатни годишни винетки за 2015 г. на стойност 10 445 032 лв. Според нормативната уредба хората с увреждания получават безплатно годишен винетен стикер за автомобили.
Кметът на Дупница и още 23-ма градоначалници на планински общини на дискусия в Европейския парламент
Дискусията, посветена на състоянието и предизвикателствата пред планинските райони, продължава и днес в Европейския парламент. В събитието, което се провежда по инициатива на евродепутатите Мария Габриел и Владимир Уручев се включиха общо 24-ма кметове на планински общини от цялата страна, сред които е и дупнишкият градоначалник инж. Методи Чимев.
Във връзка с пръскането на металните ферми на строящата се спортна зала в Дупница с огнезащитна боя, се забранява паркирането на автомобили в диаметър на 50 метра около съоръжението за периода от утре (четвъртък) до неделя. Забраната за паркиране важи в часовете от 6 до 9 часа сутринта и от 17.30 до 21 часа, допълват от пресцентъра на кметството.
31-годишна жена от село Полена е загиналата в пожара в село Брежани, 39-годишният й съпруг е в критично състояние. Както struma.bg писа, сигнал за мъж и жена в безпомощно състояние в къща, находящо се в с Брежани, община Симитли е получен около 12.27 часа днес на тел.112. Техен съсед, който забелязал дим от жилището подал сигнала. След извеждането им от сградата, от пристигналият медицински екип е констатирана смъртта на жената, а мъжът е транспортиран за лечение в МБАЛ – Благоевград с опасност за живота. От пристигналите на място полицейски служители към момента не са констатирани данни за извършено престъпление. По първоначални данни се касае за задушаване от печка на твърдо гориво.
На 4 септември 2015 година в 10 часа в РУ – Бобов дол колеги, приятели и близки ще почетат паметта на загиналите преди 16-години пожарникари и полицаи при потушаването на пожара в склад №3 на централните взривни складове на мини Бобов дол в село Голем село. Капитан Крум Зарев(30 г.), младши лейтенант Иван Факирски(32 г.), младши лейтенант Ивайло Парасков(32 г.), младши лейтенант Ивайло Иванов(26 г.), младши лейтенант Венцислав Георгиев(27 г.), младши лейтенант Бисер Калистратов(25 г.). загинаха по време на изпълнение на служебните си задължения на 4 септември 1999 година.
Президентът на Марек Сеграте Борис Паризов, който бе сред основните организатори на контролата между неговия тим и ФК Марек 1915, подари топки и футболни пособия на децата на футболната школа на дупнишкия Марек 1915. Подаръците бяха специално донесени от Италия и дадени преди началото на представянето на отборите от школата на Марек 1915. Самият той получи специален плакет от домакините и бе обявен за почетен член на клуба.
Капитанът на Марек Юнион-Ивкони Гьорги Гьортиев коментира предстоящия мач с Пирин в Разлог. Разпределителят на дупничани заяви, че отборът на Пирин ще се хвърли здраво срещу Марек. Според Гьоргиев, обаче, дупничани са далеч по-класния тийм и ще си тръгнат с победа.
Кандидатът за народен представител от Кюстендилски многоизбирател район Михаела Крумова спечели престижното второ място в кулинарния конкурс на фестивала "Балканска черга" в село Шишковци. В кулинарната изложба на тестени изделия, която предизвика голям интерес сред присъстващите, се включиха 45 участници. Конкурсът бе в три категории – приготвяне на зелници, на баници и на пити. Крумова успя да впечатли журито с вкусна баница, омесена лично от нея, и грабна грамота за второ място. След конкурса кандидатката за народен представител от ГЕРБ почерпи с баницата свои колеги и гости на фестивала.
Председателят на ГЕРБ-Дупница Ивайло Константинов призова дупничани за активност на предстоящите избори за Европейски парламент, които ще се проведат на 25-и май.
Галерия „Джамията” в Дупница е място, където би могло много по-интензивно да се изпълняват проекти и дейности в областта на културата. Това каза в интервю за Агенция „Фокус” художникът Ганчо Карабаджаков, който е и зам.-кмет на Община Велико Търново, по повод изложбата си в галерията. „Получих любезна покана от кмета инж. Методи Чимев и обществеността там, да направя самостоятелна изложба за празника на град Дупница. Приех това като едно предизвикателство, като една авантюра”, каза Карабаджаков.
Община Дупница организира тържествено посрещане на пролетта на 22-и март в парк "Рила". Това ще стане с концерт от 11 часа на малката сцена с участието на "Сладурите" с ръководител Магдалена Лобутова, "Арт поп" с ръководител Таня Камбурова и "Фънки бийт". Всички желаещи могат да се включат в засаждането на дървета и храсти в парка, допълват от пресцентъра. Също така ще има и пролетна работилница, в която всички деца могат да участват да рисуват и да се забавляват. Всички материали са осигурени от Община Дупница.
Депутатите от цялата Парламентарна група на "Атака" се отказаха от депутатските си имунитети. Най-напред лидерът на партията Волен Сидеров заяви, че всичко в България вече върви добре, но само заради неговия имунитет, заради скандала на летище Варна, нещата не вървели. Сидеров каза още, че за да предотврати катастрофа, ще си даде имунитета. „Заради моя имунитет, който се иска от всички, който не съм го дал и не е взет от НС, нещата в България не вървят. Има пречка, чувам, че ЕС е пред разпадане, имало опасност да ни изключат от ЕС, защото аз си поддържам имунитета. За да предотвратя катастрофи, катаклизми ще си дам имунитета. По този начин ще бъдат предотвратени всички конфликти и в България всичко ще бъде цветущо”, каза Сидеров, цитиран от Фокус.Цялата група на „Атака” се отказа от имунитетите си, въпреки че главният прокурор поиска снемане на имунитета само на Сидеров. Това предизвика безредици в пленарна зала. Председателят на парламента Михаил Миков искаше да даде почивка, но Волен Сидеров настоя да се изкаже и почивка не бе дадена.
Дами и господа от прокуратурата, моля ви със същата отзивчивост, рефлекс и бързина да се отнесете към сигнала срещу Бойко Борисов и неговият имунитет също да бъде поискан, каза лидерът на ПГ на „Атака” Волен Сидеров от парламентарната трибуна.
„Искам да се обърна към най-честната обективната безпристрастната и справедлива правораздавателна система – българската. Сега правораздавателната система ще работи пълноценно. Господа прокурорите също така светкавично както реагираха на инцидента на летище Варна, да реагират на злоупотребите, за които сме подали сигнал. Например от няколко месеца сме подали сигнал за злоупотреби на г-н Бойко Методиев Борисов”, заяви Сидеров. „Искам да помоля всички честни народни представители от ГЕРБ да заявят, че се отказват от своя имунитет”, добави той.
„По този начин смятам, че всичко ще се успокои, нещата ще вървят добре. Групата на „Атака” няма да пречи на правораздавателната система по никакъв начин, даже ще помага със своите чистосърдечни показания. Не знам кой накара младият полицай да излъже така. Тези, които си мислят, че ще превърнат България в някаква джамахирия или колониална територия, няма да се случи това, тъй като докато има български патриоти, това няма да се случи, а те се увеличават”, заяви Волен Сидеров. По думите му от омразата и плюнката се раждат още български патриоти.
„България ще пребъде. Прокуратурата да бъде все така светкавична и да ликвидира престъпността в следващите дни. Аз вярвам в нея”, каза още Сидеров.
В противоречие на всички норми, допуснахте един спектакъл, без каквато и да е юридическа или политическа основа, като приехте някакви молби, каза зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ Цецка Цачева на председателя на парламента Михаил Миков по повод действия на групата на „Атака”. „Не мога да се ориентирам в молитвен храм ли се намираме, след толкова молитви произнесени от вас”, каза Цачева по повод безредиците в зала при даването на имунитетите от „Атака”. „Призовавам ви да се придържате стриктно към нормите на правилника”, каза Цачева.
„Когато има изявление, аз ги приемам, а тяхната правна стойност е въпрос на преценка”, отговори Михаил Миков. „В правилника е доста ясно как се връчват заявленията за сваляне на имунитет на председателя. Можем да спорим дълго”, каза още Миков.
Има ли морална стойност? Направихме ли го пред всички български граждани? Смятате ли, че утре с лека ръка можем да кажем: „а, не, това беше една шега, отново се позоваваме на нашия имунитет”. Смятам, че постъпката беше достатъчно сериозна. Това не е цирк, а акт в залата на Народното събрание. Това каза пред журналисти в парламента депутатът от ПГ на „Атака” Явор Нотев. „Четейки Конституцията, намирам текст, който директно защитава народните представители, когато те правят изявления, когато действат по повод възложените им функции в това им качество. Този текст е действащ без оглед на имунитета. За какво е тогава имунитетът? За да се подготвя народният представител за тежък спор с правораздавателната система, когато някой твърди, че той е извършил друго деяние – извън тези негови преки задължения. Въпросът за имунитета трябва да бъде обсъден, за да се види кому е нужен или той се явява само един дразнител в повече, без да създава необходимите гаранции, за да вършим работата си”, заяви Нотев.
Депутатът от ПГ на „Атака” Магдалена Ташева добави: „Дали има театрален елемент – аз не знам”.
36-годишният дупничанин В.В. с лек автомобил „Ауди” движейки се по ул. ”Джеймс Баучер” в гр. Благоевград е блъснал пресичащата на пешеходна пътека П. С. на 33 години от Благоевград. Вследствие на инцидента П.С. е получила натъртвания на десния крак и след извършен медицински преглед е освободена за домашно лечение. Пробата с дрегер за наличие на алкохол в кръвта на В.В. е отчела отрицателен резултат. Проверката по случая продължава в РУП-Благоевград.
Eкип на РСПБЗН – Дупница, е гасил пожар в къща в с. Сапарево вчера. Огънят е причинен поради неправилно ползване на отоплителни уреди. Изгорели са врата, прозорци и 20 бали фураж. Няма пострадали хора, информират от пресцентъра на МВР.
Продължава да расте бройката на задържаните от полицията в Дупница водачи на автомобили шофирали след употреба на алкохол. Този път бързо полицейско производство е започнато в РУП Дупница срещу 20-годишен водач на МПС от с. Червен брег за управление след употрерба на алкохол. Тестът е отчел резултат 1.26 промила алкохол в издишания въздух. Взета му е и кръвна проба. От началото на месец март това е четвърти случай, като при него лицето е с най-ниски промили.
В историческата памет на България Априлската епопея стои, макар и 139 години след въстанието, избухнало на 20 април по стар стил (1 май по нов стил) в Копривщица. То е потушено с много кръв и зверства, но предизвиква за първи път света да обърне внимание на България. Априлското въстание е нашата, българската революция – морална и с оръжие, която се оказва, че е победила, независимо от потушаването на въстанието. Трескавата подготовка правела впечатление на местните мюсюлмани и на османските власти. Сигурна информация за "предприятието" обаче те получили едва след Оборище от участник в събранието, чието име на предател е изтрито от паметника в местността. От Пазарджик в Копривщица и Панагюрище били изпратени жандармерийски отделения, които да арестуват подстрекателите на "мирната рая". При опит да бъде заловен Тодор Каблешков копривщенските дейци нападнали и прогонили с оръжие изпратените турски военни. Мюдюринът бил убит, а в градчето била установена революционна власт. Под звъна на черковните камбани и гърмежа на пушките Каблешков изпратил в Панагюрище знаменитото "Кърваво писмо". Писмото е пренесено от 19-годишният Георги Салчев, който изминал 5 часовия път от Копривщица до Панагюрище само за 2 часа. От 95 въстанали села и градчета, във въстанието участват едва около 10 000 мъже, въоръжени с огнестрелно оръжие. Много са причините за кървавия и трагичен край на Априлското въстание, но то е изцяло българско дело, неговата подготовка и избухване не са подкрепени от нито една външна сила. Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои, които с младостта си, с образоваността си, с безкористието на саможертвата си и 139 години след тези героични събития като недостижима мечта за българите. Тази недостижима мечта върви вече през столетията, заедно с предшествениците на Каблешков, на Бенковски, на Бачо Киро – Раковски, Левски и месец по-късно героично и самотно загиналия Христо Ботев. И тази година в Клисура и Копривщица на 1 и 2 май по традиция има тържества и възстановки на събитията от преди 139 години. В Копривщица за първи път през 2014 г. учредиха народен копривщенски събор "Единение – 1876", който си постави за цел да организира годишнината от въстанието, както и всички религиозни, исторически и туристически празници в града. Целта на учредителите бе да намерят единението на историята и настоящето, на героите на града и сегашните жители, на традиция и новаторство. Вечерта на 1 май в чест на героичното Априлско въстание ще се проведе заря в Копривщица. На 1 май от 20:30 часа президентът Росен Плевнелиев ще присъства на тържествената проверка-заря в Панагюрище по повод 139 години от избухването на Априлското въстание. Държавният глава ще приеме почетния строй на представителни части на Българската армия и ще произнесе слово. На 2 май по традиция ще се състои събор-поклонение в местността "Оборище".DarikNews.bg
В лагера на Марек се надяват да запишат добър резултат в първия си мач след завръщането си в „А“ група. Дупничани спечелиха категорично първото място в „Б“ група миналия сезон и имат амбиции да се затвърдят в елита през този.
През празничните дни от 24 до 28 декември в Дупница е регистриран само един акт на вандализъм. Установява се от РУ Дупница посетител на игрална зала, който е повредил имущество. РУ Дупница работи по установяване на извършителя на повреждане на чужда собственост – счупени са стъклата на къща в с. Ресилово, инцидента е станал на Коледа 26.12.2014 г. Две кражби са извършени в община Кюстендил. От къща в областният център са откраднати 20 метра кабел, а в село Жиленци ловна и въздушна пушка. Екипи на РСПБЗН са гасили 13 пожара в областта, 6 от тях са с нанесени щети. Няма пострадали хора.
Сексскандалът, който от няколко дни тресе Кочериново, вече има и своето продължение – съпругата на кмета Иван Минков е поискала развод и е заплашила, че ще го изгони от семейния имот. За връзката между кмета и съседката му Веска знаело цялото градче и е тема №1, откак гащите и сутиените й буквално се разхвърчаха по време на общинска сесия.
Арестуваха приближения на Пламен Галев – Владимир Ангелов-Стъклето. Скандалният дупничанин, който наскоро излезе от затвора, където излежа 4-годишна присъда за участие в организирана престъпна група, ръководена от Пламен Галев, днес набил известния дупнишки ортопед и бивш кмет на Дупница д-р Пламен Соколов, информира преди минути struma.bg. Инцидентът станал в кв. „Байкал“, близо до дома на д-р Соколов, който по времето на кметуването на Първан Дангов създаде сдружение „Не на страха”, насочено срещу братя Галеви.
Близо 400 полицаи от област Кюстендил са ангажирани с изборите и поради тази причина много малко бе присъствието на униформени на стадион Бончук за мача Марек – Левски. Обикновено такива срещи се определят като рискови и присъствието на полиция е засилено. Този път обаче охраната бе поверена на частна охранителна фирма и тя се справи с напечената ситуация.Друг е въпросът защо БФС след като е уведомено за това, че по стадионите ще има по-малко присъствие на полиция не изтегли всички мачове за петък.
Жребият за групите на Шампионска лига се изтегли днес в Монако. В него за втори път в историята имаше и български отбор. Това е шампионът Лудогорец, който вчера се класира по драматичен начин за груповата фаза на най-престижния футболен турнир в Европа след победа с дузпи над румънския първенец Стяуа. Така разградчани попаднаха в компанията на най-добрите отбори на Стария континент . Жребият изпрати Лудогорец в група В В компанията на : Реал Мадрид, Базел и Ливърпул
ПП ГЕРБ печели вота в двете най- големи общини в Кюстендилска област- Кюстендил и Дупница, и е първа политическа сила в Сапарева баня. Коалиция за България печели доверието на мнозинството избиратели в останалите 6 общини- Бобов дол, Кочериново, Бобошево, Невестино и Трекляно, както и в Рила, където битката с ГЕРБ е била най- оспорвана и разликата е само 8 гласа в полза на БСП.Кюстендилска област е една от 4- те области в страната, където Коалиция за България е първа политическа сила на евроизборите. От ГЕРБ контрират, че без вота в община Бобов дол, тяхната листа има 45 гласа преднина.
Третата сила в Кюстендилска област, България без цензура печели вота в кюстендилското село Николичевци.
Районен съд Дупници потвърди наказателно постановление издадено от директора на Дирекция „Инспекция по труда“ гр. Кюстендил, с което е наложено административно наказание на директора на СОУ „Св.Паисиий Хилендарски“- Виолета Инкьова, „глоба” в размер на 1000 лева. Виолета Инкьова обжалва постановлението, но магистратите не уважиха това. Глобата е за инцидент, който се случи миналата година, на 20.05.2014г. около 16,00 часа в задния двор на СОУ „Паисий Хилендарски“. Тогава ученичка от 5-ти клас паднала, след като се спънала в необезопасено стълбище към котелно помещение в сградата на същото училище. Ученичката е паднала на площадката пред входа на котелното помещение от височина 2,20м. Това е видно от назначената съдебномедицинска експертиза, вследствие на претърпения инцидент момичето е получило травматични увреждания, като сътресение на мозъка, оток в лявата челнослепоочна област на главата. По случая е образувано Досъдебно производство №424/2014г. по описа на РУП на МВР – гр. Дупница срещу неизвестен извършител, за извършено престъпление по чл.133 в сл. на чл.129, ал.2 от НК. Установено е, че директор на СОУ „Св.Паисий Хилендарски“ гр. Дупница е в хода на извършените процесуално следствени действия не е установил виновно лице в извършеното престъпление от общ характер. Същото е изпратено на „Инспекция по труда“ гр. Кюстендил по компетентност за налагане на административно наказание на Виолета Инкьова в качеството й на длъжностно лице – директор на СОУ „ Св.Паисий Хилендарски“ гр. Дупница. След настъпилия инцидент и по повод на него е съставен Констативен протокол №19/08.09.2014г. на Комисията по чл.196, ал.1 от ЗУТ, назначена със Заповед №1792/11.10.2013г. на кмета на Община Дупница, е посетила и извършила оглед и преценка на строеж: „Котелно помещение“ на СОУ „Паисий Хилендарски“. След направения оглед и преценка Комисията е решила, че строеж „Котелно помещение“ в настоящия си вид и състояние създава опасност за живота и здравето на учащите в училището. Решението подлежи на касационно обжалване пред Административен съд гр. Кюстендил.
Димитър Чечев не тренира с отбора на Германея Сапарева баня. От вторник, когато бе първото занимание за тази седмица, играча не се е появявал на стадиона. Припомняме, че Чечев бе сменен още в средата на първото полувреме на последния мач със Спортист Своге загубен с 0:1. Тогова възникна конфликт между него и треньорския щаб, а след срещата старши треньора Борис Кръстев заяви, че няма да разчита повече на нападателя. За предстоящото гостуване на Велбъжд Кюстендил в неделя наказан е Юли Аргиров, който получи директен червен картон в добавеното време на мача със Спортист. На разположение на треньорския щаб обаче ще бъде нападателя Боби Кралев, който изтърпя наказанието си от един мач.
Страница 20 от 156


