- Детайли
- Посещения: 100782
Кметът на Дупница инж. Методи Чимев пожела успех на Марек Сеграте и ги покани на стадион Бончук в края на първенството на Б група в България за да отпразнуват заедно влизането на българския тим в А-група. Италианският Марек е следен с интерес от феновете на футбола в Дупница. Кметът допълни, че се надява отбора скоро да тръгне нагоре в класирането. Ето какво още заяви Методи Чимев :“Да, разбрах съвсем скоро, че има наши съграждани, които играят от името на Марек в Италия и повечето момчета са от нашата школа. Освен в България, очевидно “Марек” е феномен и на Ботуша, защото май няма друг български отбор в първенството им. Използвам възможността да поздравя целия отбор и многобройните, от това което чета фенове на тима в Италия. Пожелавам им успех и ги каня на последния мач на Бончук този сезон, когато заедно, дай боже, да отпразнуваме влизането в “А” група. Защото няма български или италиански Марек, има само Марек.”
- Детайли
- Посещения: 101352
Марек Юнион-Ивкони (юноши ст. в.) днес, загубиха последните си шансове за класиране на полуфинал, след като отстъпиха на домакините от ЦСКА с 1:3 гейма (30:28, 13:25, 22:25, 20:25). Момчетата на Христо Райчев стартираха добре, взимайки първия гейм, но след това се наблюдаваше видим спад в играта им.
- Детайли
- Посещения: 100604
Фенклуб на "Марек" ще бъде учреден в следващите дни на американска земя. От Чикаго фенове на футболния отбор са се свързали с изпълнителния директор Иво Паргов и са го уведомили за намерението, в което по предварителна информация ще се включат около 150 души. Градът на Ал Капоне е най-предпочитан от дупничани за преселение и по неофициална информация над 3 000 са жителите от общината, които вадят хляба си там. Първата инициатива след официализирането на фенклът ще бъде да закупят годишни членски карти за посещение на домакинските мачове, като по този начин символично ще засвидетелстват подкрепата си към клуба.
- Детайли
- Посещения: 101544
Волейболистите от националния отбор на България останаха със сребърните медали на първите в историята Европейски игри в Баку. Воденият от треньора Николай Желязков тим отстъпи на Германия с 1:3 (16:25, 17:25, 31:29, 21:25) в големия финал на мъжкия волейболен турнир на Игрите, игран днес по обед пред около 3500 зрители в Кристалната зала в азербайджанската столица. Финалът бе изгледан на живо от двама президенти на България – настоящият Росен Плевнелиев и бившият Петър Стоянов. Така България не успя да спечели историческо първо злато в мъжкия волейбол от голям форум. Това е първо сребърно отличие за България при мъжете от голямо състезание от Олимпиадата в Москва 1980 насам и общо 4-то в историята. Това също така е 4-ти сребърен медал на България и общо 10-то отличие от Игрите в Баку. Германия пък спечели историческата първа титла от Европейските игри и общо 16-то злато в Баку. По-рано днес Русия спечели бронзовите медали, след като надигра Полша с 3:1 (26:24, 23:25, 25:23, 25:23) в срещата за 3/4-о място. Първият гейм на финала между България и Германия започна по-добре за германците, които поведоха с 2:0 след отлична блокада и контра на Кристиян Фром. Последваха пусната топка на разпределителя Георги Братоев и силен ас на Николай Николов и 2:2. Бундестимът отново дръпна при 5:3 след блок-аут на Фром и контра през центъра на Маркус Бьоме. Разликата леко нарасна при 7:4 след ас на Бьоме. Техническата пауза пък дойде при 8:5 за Германия след успешна атака на капитана им Йохен Шьоопс. Последва контраатака-пайп на Фром – 9:5 и тайм-аут за Ники Желязков. Въпреки това, преднината на Германия стана 12:7 след атака в аут на Жани Желязков, а след това 14:8 след аут на Ники Николов. Второто техническо прекъсване пък дойде при резултат 16:9 за германския тим след поредна атака в аут, този път на българския капитан Тодор Алексиев. Независимо от усилията на "трикольорите", разликата нарасна до 20:12 след технично отиграване на Денис Калиберда и блокада на Михаел Андрей. В крайна сметка Германия взе гейма с убедителното 25:16 след контра блок-аут на Фром. В началото на втората част Германия отново дръпна с 2:0 след атака през центъра на Маркус Бьоме и грешка на Валентин Братоев. Последваха успешна атака на Вальо Братоев и отличен блок на Жани Желязков и 2:2. Германците поведоха отново при 6:3 след грешка от сервис на Желязков, ас на Бьоме и блокада на Денис Калиберда. България върна две точки за 6:7 след грешката при мрежата на Михаел Андрей и контра блок-аут на Желязков. Все пак техническото прекъсване дойде при 8:6 за Бундестима след мощна атака блок-аут от втора линия на Кристиян Фром. Последваха контра на Йохен Шьоопс и отлична блокада на Фром – 10:6 и тайм-аут за Ники Желязков. Въпреки опитите на българите да стигнат до равенство, Германия продължи да води до 13:9 след контра през центъра на Бьоме. До втората техническа пауза резултатът стана 16:11 след блок-аут от втора линия на Фром. Преднината на германците стана 18:12 след ас на разпределителя Лукаш Кампа. България леко намали изоставането си до 15:19 след атака на Желязков и контра на Тодор Алексиев. Момчетата на Витал Хейнен си върнаха преднината при 22:16 след блок-аут на Фром и грешка на Желязков, след което без проблеми затвориха гейма в своя полза при 25:17 след сервис в аут на Желязков. За началото на третия гейм Ники Желязков пусна в игра Велизар Чернокожев на мястото на Жани Желязков. Самата част стартира равностойно до 4:4, след което Германия за пореден път поведе с 6:4 след отличен блок на Маркус Бьоме и силен ас на Кристиян Фром. Въпреки тайм-аута за българския селекционер, последва страхотен блок на Денис Калиберда и 7:4. Техническата пауза дойде отново при 8:5 за Бундестима след мощна атака на Калиберда. Постепенно България успя да изравни при 9:9 след атака на Ники Николов последвана от контра и ас на Чернокожев. Бундестима си върна преднината при 12:10 след грешки на Вальо Братоев от сервис и на Тодор Алексиев в атака. Играта продължи точка за точка до 16:14 за Германия след грешка от сервис на Светослав Гоцев. "Трикольорите" стигнаха до равенство при 18:18 след бърза атака през центъра и силен ас на Ники Николов. Прекъсването, което взе Витал Хейнен, даде ефект и германците си върнаха преднината веднага при 20:18 след блок-аут на Фром и силен ас на капитана Йохен Шьоопс. Българите изравниха отново при 21:21 след сервис в аут на Фром и страхотна блокада на Чернокожев и дори поведоха с 22:21 след блок на Слави Гоцев. Последваха атака на Бьоме и контра на Калиберда и 23:22 за Бундестима. Играта продължиха точка за точка до 29:29, като и двата тима продължиха да се борят за всяка топка, но в крайна сметка България измъкна гейма с 31:29 след две отлични блокади на Слави Гоцев. Четвъртата част тръгна по-добре за България, която поведе с 2:0 след атака и контра на Тодор Алексиев. Последваха грешка на Вальо Братоев и контра блок-аут на Йохен Шьоопс и 2:2. Германците дори дръпнаха с 4:2 след грешки в атака на Алексиев и Вальо Братоев. Българите стигнаха до 6:6 след успешна атака на Велизар Чернокожев и аут на Кристиян Фром. Техническата пауза пък дойде при минимална преднина за "трикольорите" – 8:7 след технично отиграване на Вальо Братоев. Последваха атака през центъра на Тим Бросхог и аут на Вальо Братоев и 9:8 за Бундестима. Разликата постепенно нарасна до 13:10 след поредна успешна атака на Фром и контра блок-аут на Шьоопс. Въпреки тайм-аута за Ники Желязков, играта продължи точка за точка до 15:12, след което последва блокада на Денис Калиберда и 16:12. Преднината на Бундестима набъбна до 18:13 след отлична блокада на Бросхог. За пореден път играта продължи точка за точка до 20:15, след което последва неразбирателство в българския състав и 21:15. България намали до 21:17 след две силни атаки на завърналия се в игра Жани Желязков, а след това до 23:20 след нова атака на Желязков и грешка на Маркус Бьоме. Германия спокойно спечели гейма с 25:21 след атака-пайп на Денис Калиберда, а с това мача с 3:1 и златото от първите в историята Европейски игри. БЪЛГАРИЯ – ГЕРМАНИЯ 1:3 (16:25, 17:25, 31:29, 21:25) БЪЛГАРИЯ: Георги Братоев, Жани Желязков, Тодор Скримов, Валентин Братоев, Николай Николов, Светослав Гоцев – Мартин Божилов-либеро Старши-треньор: Николай Желязков ГЕРМАНИЯ: Лукаш Кампа, Йохен Шьоопс, Кристиян Фром, Денис Калиберда, Маркус Бьоме, Михаел Андрей – Фердинанд Тиле-либеро Старши-треньор: Витал Хейнен. Източник: Sportal.bg
- Детайли
- Посещения: 107399
Старши треньорът на Марек Юнион-Ивкони Найден Найденов заяви веднага след мача с Тур " Днес френският тим ни превъзхождаше във всичко. Ние направихме твъде много индивидуални грешки, което повлия и на нашата игра и на резултата." Старши треньорът на Тур Маурисио Мота заяви : " Тази година основната ни цел бе да се представим достойно в турнира и ние се борихме храбро да постигнем това. Тази вечер играхме страхотно особенно капитана Давид Конечни. Определено заслужаваме класирането за плейофите."
- Детайли
- Посещения: 100339
На среща с превозвачите от градския и междуградския транспорт в Дупница бяха уточнени и утвърдени маршрутите за движение след 20-и септември, когато стартира изграждането на кръстовище с кръгово движение. Спирката при “Учителски институт” на потока от Горна махала към жк “Бистрица” отпада, информират от пресцентъра на кметството. Временно ще бъдат обособени две спирки за междуградския транспорт от двете страни на ул. “Страхил войвода” (на диагонал на старата автогара), като ще бъдат и своевременно обозначени като такива, като ще заменят действащите и в момента в района на старата автогара. Настоящата междуградска стоянка на старата автогара в посока отНова автогара-Горна махала-София, ще бъде използвана за спирка на градския транспорт. Маршрутите са уточнени и съгласувани с Пожарна и Полиция.
- Детайли
- Посещения: 101216
Психично болната майка от дупнишкото село Червен брег е родила живо и здраво момиченце. 35-годишната Зоя Станкова не е отишла в болница, сама е извадила бебето. След два дни обаче решила да го убие и го удушила. Трупът на детенцето е бил сложен в леген и скрит под леглото, съобщава БЛИЦ. „Момиченцето е родено в събота живо, трупчето е закарано за аутопсия в кюстендилската болница. Майката е закарана в дупнишко здравно заведение за помощ и освидетелстване. Води се досъдебно производство”, съобщиха и от полицията в Кюстендил. Репортер на БЛИЦ е успял да се свърже с жена, която живее на съседната улица на Зоя. "Това не й е първо раждане на нея. Преди време имаше и друго дете, него даде за осиновяване. Не живее с мъж, при родителите си е. Те се опитват да се грижат за нея, но не винаги успяват, защото понякога тя е и малко буйна. Не знам кой е таткото на бебето, тя се познаваше с доста мъже от селото”, разкрила Тина Стоилова по телефона.
- Детайли
- Посещения: 100625
Дупнишкият Марек 1915 и италианския Марек Сеграте играят контрола на 19-ти август на стадион Бончук. Ръководствата на двата клуба вече са постигнали договорка за това. Президентът на италианския Марек Сеграте Борис Паризов вече е направил нужната организация и всички негови играчи ще пристиигнат в България.
- Детайли
- Посещения: 100509
Със снежна покривка, лед и температури около минус 7 градуса осъмна тази сутрин община Бобов дол. Снежната покривка е едва 5 см, но заради температурите пътните платна за заледени и придвижването по тях е изключително трудно. Лед е сковал и улиците на селата и града, като по главните артерии са нахвърляни пясък и сол. При тези градуси обаче и солта не върши никаква работа. Селата в района са сериозно обледени и шофьорите трябва да мкарат изключително внимателно.
- Детайли
- Посещения: 100331
Близо 40-привърженици на Марек присъстваха на срещата организирана от фен клуба с ръководството на футболния клуб. Тази вечер малко след 17:00 часа в една от залите на стадион Бончук феновете се видяха и поговориха с част от ръководството на отбора. В залата бяха изпълнителния директор Иво Паргов, ст. треньора Тенчо Тенев, пом. треньора Дани Белчев и футболиста Емил Виячки. Преди срещата на Бончук четиримата бяха при кмета на Дупница инж.Методи Чимев, където бе и президента на клуба Стойчо Милев и представители на УС. След срещата на високо ниво Иво Паргов запозна привържениците с част от разговора с Методи Чимев и заяви, че оценката на УС за представянето на отбора до момента е задоволителна, но според него е относително добро.
- Детайли
- Посещения: 100401
На 16 декември вторник от 17:30 часа в галерия „Джамията“ в Дупница ще бъде открита изложба живопис на Петър Мичев. Художникът гостува със своя самостоятелна изложба за пърни път в Дупница. Експозицията включва 28 нови картини/ масло/, рисувани от автора през последните месеци на 2014г. Петър Мичев е творец с европейско и световно признание, един от най- успешните български художници, който се радва на голяма популярност в цяла Европа и отвъд Океана.
- Детайли
- Посещения: 107312
Тази вечер около 22:30 в Дупница горя лек автомобил БМВ-комби. Колата бе паркирана на улица „Неофит Бозвели“/срещу старите гробища/. Сигналът е подаден от минаващи по главната улица момче и момиче. Екип на пожарната в Дупница е пристигнал за броени минути, като бързата намеса на огнеборците предотврати напълно изгаряне на колата. На място имаше и няколко екипа на полицията.Собственикът на автомобила 30-годишният Иван.К пристигна след около половин час. Колата е била пред къщата му, но там не е имало хора. Собственикът сподели, че колата е била в отлично състояние. Според очевидци секунди след инцидента автомобил със софийска регистрация се изнесал с бясна скорост по съседната улица „Кулата“. Пожарът е тръгнал от дясната част на дизеловият двигател, който е почти унищожен. По подобен начин възникнаха пожари и в други автомобили в града. На 14.8.2015 г техническа неизправност в лек автомобил. „Фиат“ е причинила пожар, изгорял е двигателния отсек на колата. Тогава не бе съобщена повече информация за собственика на автомобила. Ден по-рано пожар в лeк автомобил „Ауди“А6 унищожи предно и странинчни стъкла, арматурно табло и предна дясна гума. Според експерти тук вероятността за техническа неизправност е малка и по-скоро версията е умишлен палеж предвид начина на горене. Автомобилът е собственост на Александър Кацов и е бил паркиран ул. "Пейо Яворов" в Дупница. В края на миналия месец в центъра на Дупница се запали лек автомобил Нисан. Колата е била паркирана до сградата на „Промишленото училище. Причина за запалването е техническа неизправност, е информацията от експертите. Няма пострадали хора. Седмица по-рано в средата на юли изгоря и мерцедес, паркиран пред дома на собственика.
- Детайли
- Посещения: 100538
Трудов инцидент изпрати двама работници от Лот 2 на АМ Струма в болница. Злополуката е станала в началото на днешния работен ден около 8:00 часа. Двамата мъже са работили при тунела на магистралата намиращ се в близост до Бинека, където е станало срутване. По първоначални данни единия от пострадалите е от Кюстендил, а другия от Панагюрище. Двамата са закарани в болница, единия в Дупница, а другия в Кюстендил, като на този етап информацията е, че нямат наранявания застрашаващи живота им. Придвижването на линейката от Дупница към строежа до Бинека, съвпадна и с пътния инцидент, който блокира движението на изхода от Дупница.Повече за него четете ТУК
- Детайли
- Посещения: 101159
Тимът на Марек Сеграте продължава напред в баражите за влизане в по-горна група в Италия. Вчера момчетата на треньора Асен Арсов прегазиха Атлетик от Трецано сул Навильо с 5:1, като гост в полуфиналния бараж и гледат смело към финала, пише на Фейсбук страницата на отбора. Феновете и на двата тима бяха направили много добра хореография ,но домакините почти не се чуваха от мощните викове на българските тифози. „След края футболисти и фенове скандираха заедно за Марек. Голям мач,голяма победа, полям Марек. Историята продължава да се пише а писатели са всички ,които помагат да вървим нагоре, а колко само бог знае“ пишат още на страницата си Марек Сеграте. От клуба призовават всички привърженици отново да подкрепят отбора във финалния бараж. Припомняме, че в миналият мач от баражите Марек победи Лискате с 3:0.
- Детайли
- Посещения: 100804
- Детайли
- Посещения: 112574
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
ж
ж
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получитук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получитук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получитук слагаме една новина, за да видим какво ще се получитук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
тук слагаме една новина, за да видим какво ще се получи
- Детайли
- Посещения: 100450
На редакционната поща получихме интересен мейл от наш съгражданин подписал се като ГОРД ГРАЖДАНИН НА ДУПНИШКА ОКОЛИЯ. Публикуваме мнението му без редакторска намеса:
- Детайли
- Посещения: 100726
Стотици се включиха в днешното шествие, инициирано от ученици от Гимназия „Христо Ботев“. То бе под мотото "Искам да се прибера ЖИВ". Младежите се събраха в 11:00 часа на площад „Свобода“, където раздадоха флаери с мотото на кампанията на десетки дупничани. Шествието премина от пл. Свобода през Спортна зала, Адвокатска улица, Дом на техниката, пешеходната зона на ул. "Николаевска" и стигна до Наков мост. Там отново бяха раздадени стикери на пешеходци и шофьори, като всички присъстващи почетахо с едноминутно мълчание паметта на загиналите в зверската катастрофа в село Яхиново и всички останали, загинали в ПТП-та у нас. Децата се помолиха за здраве и за борещия се за живота си Милчо Палакарски. „Изпитвам гняв от това, което се случва. Никой не осъзнава какво прави. Качват се пили, което е самоубийство, а за съжаление и убийство. Бъдете внимателни! Ние казахме, това което искаме, от тук натам, можем само да се надяваме.“, заяви Борис Василев, ученик от Гимназия „Христо Ботев“
- Детайли
- Посещения: 100699
- Детайли
- Посещения: 100665
Шок и ужас на магистрала „Тракия“. Спасителни екипи продължават да вдигат автомобилите, участвали в адското меле. По асфалта и колите се виждат кървища, разлято гориво от спукани резервоари. Шофьорите заекват от страх, видя репортер на БЛИЦ на мястото на зловещата катастрофа от тази сутрин.
- Детайли
- Посещения: 100544
Пет кръга преди края на първенството на В-Югозападна футболна група отбора на Германея се оказа в зоната на изпадащите. Сапаревобанци загубиха днес при гостуването си на Чепинец Велинград с 0:2 , а Ботев Ихтиман спечели срещу Велбъжд с 3:1 и по този начин Германея вече е под чертата на оцеляващите. През седмицата треньорът Борис Кръстев обяви, че предстоят три мача, които ще определят съдбата на отбора. Първият вече е загубен, а следващата седмица е домакинското дерби с Ботев Ихтиман.
- Детайли
- Посещения: 100635
Децата на Марек 2010 от подготвителна група родени 2002 година, участващи във футболен турнир в София, прекъснаха серията от две загуби и записаха равенство 1:1 срещу ДИТ. Частната футболна школа от София е една от най-добре финансово осигурените и в нея се привличат талантливи деца от столицата. Дупничани участват във 2-та фаза на турнира в най-силната група А. Те се класираха за нея, след като миналата година завършиха 5-ти в своята предварителна група.
- Детайли
- Посещения: 100360
График за прекъсване на електрозахранването в гр. Дупница по дати и улици, което се налага във връзка с изпълнение на проекта “Реконструкция на общинско улично осветление” в гр. Дупница за периода 29.09 – 03.10.2014 год. от 8,30 до 16,00 часа по дати и улици както следва:
- Детайли
- Посещения: 101266
Пешеходни пътеки в централната част на Дупница ще бъдат маркирани допълнително със светлоуредби с бягащ пешеходец, информират от общинския пресцентър. Комисията по транспорта към Община Дупница ще изготви списък на местата, на които да бъдат монтирани уредбите, като след изготвянето на количествено-стойностна сметка ще стане ясен точния брой и етапи на монтиране, за да бъде съобразено с финансовите възможности на Общината. С предимство ще бъдат тези при училищата, уточни зам.кметът по социалните дейности Крум Милев.
- Детайли
- Посещения: 100348
По разпореждане на главния прокурор Сотир Цацаров и вътрешния министър Йордан Бакалов прокуратурата и МВР провеждат специализирана акция в градовете Ихтиман и Петрич. Това съобщиха от пресцентъра на прокуратурата. С оглед недопускане на ескалация на напрежението са ангажирани над 500 души от специализираните полицейски сили (жандармерия) и служители на областните дирекции на МВР. До момента са задържани общо 11 души от Ихтиман и Петрич за 24 часа, след което ще се прецени повдигането на обвинения.Поводът е убийството на 27-годишен мъж в Ихтиман от 6 октомври 2014 г., загинал след сбиване между враждуващи ромски фамилии. В последвалото сбиване са пострадали още трима души, един от които е с опасност за живота. Образувано е досъдебно производство по чл. 155 от НК (убийство) под наблюдението на Софийска окръжна прокуратура.
На 6 октомври 2014 г. в Петрич се е състояло сбиване между враждуващи ромски фамилии. Днес напрежението е продължило. Имало е стрелба, при която са ранени 12 човека. Образувано е досъдебно производство по чл. 325 (хулиганство) под наблюдението на Районна прокуратура – Петрич. Операциите се ръководят от окръжните прокурори на София и Благоевград.
- Детайли
- Посещения: 101187
Засега няма изгледи за продължително студен период през следващите месеци. По-скоро следващите месеци ще бъдат с температури, близки до нормалните, или с по-високи средносезонни температури. Това каза в интервю за Агенция „Фокус” доц. д-р Илиан Господинов от департамента „Метеорологични прогнози” в Националния институт по метеорология и хидрология към БАН. „Няма прогнози за продължително относително студено време през следващите месеци”, добави доц. д-р Господинов. „С напредването на календара, става все по-малко вероятно за много големи студове, тъй като пролетта наближава, слънцето се издига. Вероятността за продължително застудяване става по-малка. Това е нормално. Дори за относително студено време, няма такива прогнози. По-скоро нормално или относително топло за този сезон време се очаква, според прогнозата”, каза още доц. д-р Господинов.
„Валежите също са нормални за сезона. Миналата година зимата беше с големи сезонни количества валежи. Месец февруари също е бил с големи количества валежи, месец март с не толкова големи, но по-скоро големи. Тази година месец февруари най-вероятно ще е с по-малко количество валеж в сравнение с миналата година, но в рамките на нормалното, както и месец март”, обясни доц. д-р Илиан Господинов.
- Детайли
- Посещения: 100585
137 години от освобождението на Дупница от турско робство ще бъде чествано утре. Общинското ръководство ще поднесе венци на паметната плоча на опълченците в центъра на града в 11 часа, а след това на паметната плоча на освободителя на Дупница и Благоевград майор Орлински в Горна махала.
- Детайли
- Посещения: 100398
15 дни остават до първият домакински мач на Марек в А-група. На 26 юли Марек приема Хасково, като основната цел на ръководството на клуба е срещата да се играе в Дупница. За да стане това е нужно стадион Бончук да получи лиценз, в противен случай двубоя ще бъде в Перник. В тези две седмици до срещата предстои да бъде свършена не малко работа на стадиона преди комисията от БФС да вземе решение. Изпълнителният директор Иво Паргов заяви, че се полагат огромни усилия всичко да бъде завършено в срок. Вече е монтирана една от скамейките на отборите, както и тунела към съблекалните. Самите те също се ремонтират и вече се поставят и охранителни камери на тунела и коридорите към него. ВИП ложата е пред завършване, както и залите за пресконференции. През следващата седмица трябва да започне и монтажа на 3000 седалки.

- Детайли
- Посещения: 100883
26-годишният В.С. от Сапарева баня, управлявайки лек автомобил “Мерцедес”,се блъска в бетонна ограда на частен имот. Причинени са значителни материални щети. Шофьорът не е пострадал. Той е отказал да бъде тестван от пристигналите на местопроизшествието полицаи за употреба на алкохол. Впоследствие е отказал и да му бъде взета кръвна проба за анализ. По случая е започнато досъдебно производство в Районно управление-Дупница.
Страница 1 от 156

