Златан Йорданов отново блесна във Франция Отново феноменално включване на Златан Йорданов донесе победата на новия му тим „Сейнт Назер” в поредния кръг от френското първенство. Доскорошният волейболист на „Марек Юнион-Ивкони” бе „асото” в ръцете на треньора Джилес при гостуването на 6-ия „Шомон”. Йорданов започна като резерва и н се появи в игра в пъряия гейм, който домакините спечелиха с 26:24. В средата на втората част, когато домакините водеха с 2 точки в игра се появи 22-годишният посрещач на мястото на колебливия Мануел Севиляно.  Включването на Йорданов подейства като допинг на съотборниците му и тимът спечели с 25:23. Йорданов засили посрещането на тима, като бе истинска заплаха и в атака, където записа 78% успеваемост. Йорданов бе титуляр и в следващите два гейма спечелени от „Сейнт Назер” съответно на 19 и на 15 точки. Бившият младежки национал приключи с 10 точки в актива си (2 блока, 1 ас). Другият българин в състава Стойко Ненчев също направи отличен мач. Централният блокировач се отчете с 15 точки (3 аса, 4 блокади). Припомняме, че в предишния кръг при гостуването си на „Рен” Йорданов се появи в игра при 2:1 гейма за домакините и 16:12 отново за тях и бе с основен принос за пълния обрат. С тези 3 точки, „Сейнт Назер” се изкачи на 9-о място с 19 точки.