(ВИДЕО/СНИМКИ) Марек загуби драматично последния си мач от Готя къп с дузпи Децата на Марек загубиха последния си мач от турнира Gothia Cup от датски гранд Олборг, след изпълнение на дузпи. В продължение на целия двубой, дупничани определено бяха по силния и стабилен отбор на терена. Още в началото, Венци Георгиев отправи точен удар към вратата на датчаните, но поради засада, голът беше отменен. Малко по-късно, преди края на първата част, Георгиев все пак съумя да отбележи гол, с което откри резултата. Умората от сутрешния мач оказа влияние върху децата на Марек и във второто полувреме намалиха темпото на игра, което за съжаление помогна на датския тим да изравни 1-1. Резултатът се запази до съдийския сигнал. След което бяха бити дузпи, които решиха мача в полза на датския тим.