Дубълът на Марек загуби в Разград/СНИМКИ/ Марек U21 загуби гостуването си на Лудогорец U21 с 1:4 в отложен мач от първенството на младежката група до 21 години. Срещата бе отложена заради мача на Лудогорец с Базел от Младежката Шампионска Лига. Мачът от XIV кръг се игра на базата "Спортен Център Лудогорец". С две попадения се разписа капитана Тейнур Марем в 18-ата и 23-ата минути. Малко по-късно в 30-ата минута Денислав Александров покачи резултата до 3:0. Четвъртото попадение за Лудогорец бе дело на Георги Кънчев. Единственото попадение за Марек бе дело на вратаря на Лудогорец – Георги Аргилашки, който в опита си да избие удара на играч на Марек насочи топката към гредата и тя попадна в мрежата. Началото на срещата бе наблюдавано от част от футболистите на А отбора. Като титулири за Лудогорец започнаха Кишеда, Мантула и Барт.